Iepirkumu grozs
Valodas izvēle
Tālruņa numurs:
+371 28 35 74 12

iDM-Energiesysteme

iDM-Energiesysteme
11/03/2019

Gaiss, ūdens, zeme – IDM var iegūt enerģiju no jebkuras no šīm stihijām un pārvērst to siltumā! Mūsu uzņēmums, kā atjaunojamās enerģijas sfēras pionieris, ar vairāk kā 40 gadu vēsturi ir kļuvis par daudzu inovāciju izstrādes autoru. IDM pamatspecializācija – siltumsūkņi.

Uzņēmuma galvenā mītne un ražotne atrodas Austrijā, bet IDM pārstāvniecības jau sen ir arī ārpus Eiropas savienības robežām. Uzņēmums nodrošina ne tikai  savu produktu piegādi, bet arī, ar IDM Akadēmijas starpniecību, uztur regulāru informācijas mijiedarbību ar saviem pārstāvjiem un klientiem. Akadēmijas apmācību semināri ļauj nodrošināt atbalstu dažādu sarežģītu projektu realizēšanā, kā arī iepazīstina ar jaunām zināšanām par IDM produktiem. Uzņēmums vienmēr ir atvērts dialoga veidošanai un priecājas iegūt atsauksmes no partneriem, viņu nepieciešamības un prasības ņemot vērā jaunu produktu izstrādāšanā.

IDM produkcijas veidi

IDM realizē progresīvas siltumsūkņu ražošanas tehnoloģijas un ražo gruntsūdens un gaisa sistēmas, tādejādi nodrošinot atjaunojamās enerģijas avotus praktiski jebkuros dzīvojamos, ražošanas, infrastruktūras u.c. objektos.

Būtiskus panākumus IDM ir panācis fresh sistēmas izstrādē. Uzņēmums lielu uzmanību velta savu produktu aksesuāru un vadības moduļu ražošanai.

IDM sistēmas karstā ūdens apgādes, apkures vai dzesēšanas nodrošināšanai objektos, ļauj ģenerēt enerģiju no ūdens, saules, zemes un gaisa.

IDM darbinieki

Galvenie IDM komandas darba principi  – kvalitāte, uzticamība un punktualitāte.  Uzņēmuma panākumus, pirmkārt, nodrošina  tā darbinieki. IDM lepojas, ka uzņēmumā strādā pieredzējuši profesionāļi, kā arī darbinieku rindas papildina jauni speciālisti ar idejām un kreatīvu pieeju. Mūsu darbinieki ciena savu darbu un veic to radoši un enerģiski.

IDM prioritāte ekonomiskās izaugsmes jomā ir tieši mūsu komandas profesionālisms. Uzņēmums atbalsta savu darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanu, organizējot regulāras apmācības un seminārus.

IDM siltumenerģijas sistēmas –  efektivitāte,  profesionalitāte un kvalitāte ar vairāk kā 40 gadu pieredzi!


Pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piekrītu